top of page
Zoeken
  • cindytimmers

Inschrijvingen 2021-2022

Bijgewerkt op: 15 okt. 2021

Wij willen u graag op de hoogte brengen van de inschrijfregels die gelden voor het schooljaar 2021-2022. Deze inschrijfregels kaderen in de gelijke inschrijvingskansen. De afspraken hierover werden vastgelegd in het LOP (Lokaal Overlagplatform).

Gaat uw kind voor het eerst naar school dan kunt u het al inschrijven vanaf geboortejaar 2019. Als uw kind al ingeschreven is, hoeft u niets te doen; uw kind blijft ingeschreven voor de duur van de hele schoolloopbaan.

De nieuwe inschrijfregels zijn enkel van toepassing voor kinderen die naar school mogen vanaf 1 september 2021: broertjes en zusjes van kinderen die al naar onze school komen of nieuwe kinderen die nu nog niet naar onze school komen.


Alle kinderen geboren in 2019 of vroeger kunnen inschrijven voor het schooljaar 2021 – 2022. Kinderen geboren in 2019 die pas 2,5 jaar worden tijdens het schooljaar 2021 – 2022 kunnen zich ook reeds inschrijven, maar dit is niet verplicht.INSCHRIJFPERIODES

  1. Van maandag, 1 februari tot en met vrijdag, 12 februari 2021 kunnen enkel broers of zussen van leerlingen en kinderen van personeel inschrijven. Voor deze kinderen is er altijd plaats in de school. (Geen inschrijvingen tijdens het krokusverlof)

  2. Van maandag, 1 maart tot en met vrijdag, 12 maart 2021 kan iedereen inschrijven. Wie eerst komt wordt als eerste ingeschreven. Broers of zussen van leerlingen en kinderen van personeel die vooraf nog niet inschreven, kunnen dit ook nog doen.

  3. Vanaf maandag, 22 maart 2021 kan iedereen vrij inschrijven zolang de capaciteit van de school dit toelaat.


CAPACITEIT


Kleuters mogen instappen vanaf de leeftijd van 2 jaar en 6 maanden. Dit zijn de instapmomenten:

– de eerste schooldag na de zomervakantie; – de eerste schooldag na de herfstvakantie; – de eerste schooldag na de kerstvakantie; – de eerste schooldag van februari; – de eerste schooldag na de krokusvakantie; – de eerste schooldag na de paasvakantie. – de eerste schooldag na de Hemelvaartsdag

Kinderen ouder dan drie jaar kunnen op elk moment instappen.

Afspraak maken?

kan via de chatfunctie op de pagina of via het nummer 0472/ 24 28 77

106 weergaven0 opmerkingen

Recente blogposts

Alles weergeven
bottom of page